O Hodowli

Witaj w naszej Hodowli

Witamy na stronie domowej hodowli kotów rasy Brytyjskiej krótkowłosej oraz długowłosej Kocie Radowice*PL . Jesteśmy zarejestrowani w CCF (Cat Club Feniks) pod patronatem Felis Polonia i FIFe (Federation International Feline).

Koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny i cudownymi domownikami. Kocięta dorastają między nami, są rozpieszczane,  przyzwyczajone do psów oraz hałasu i gwaru domowego ogniska są w pełni socjalizowane.  Zarówno rodzice, jak       i kocięta są pod stałą opieką weterynaryjną. Kocięta urodzone w naszej hodowli przeprowadzają się do nowych domów między 14 -15 tygodniem życiaNasze maluchy są dwukrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione, mają wszczepiony mikrochip z numerem identyfikacyjnym. Wszystkie kocięta pochodzące z hodowli Kocie Radowice*PL zabierają ze sobą do nowego domu *rodowód  FPL, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę. Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu!

Z przyszłymi właścicielami kociąt podpisujemy umowę Kupno- Sprzedaż. Zależy nam, aby kociaki trafiały do odpowiedzialnych opiekunów dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie kota zapraszamy do odwiedzin naszej hodowli , bo nie mamy nic do ukrycia .

Prowadzimy listę oczekujących na kocięta na przyszły miot

(22-02-2020r.)

W pełni legalna hodowla

Jest to w pełni legalna hodowla zarejestrowana w prawdziwym związku FPL należącym  do Cat Club Feniks. Nasze kocięta otrzymują prawdziwy i tu podkreślam jeszcze raz prawdziwy rodowód FPL/FIFe (największa międzynarodowa federacja) pięciopokoleniowy, a nie nic nie znaczący certyfikat urodzenia zrobiony na ksero z jakiegoś pseudo stowarzyszenia.

Prawdziwy certyfikat rejestracji hodowli !

stan

Kocie Radowice - hodowla kotów brytyjskich © 2021 All Rights Reserved
Wykonanie RWN Project